sklep konopny praga południe i ursynów

Sklep konopny

Produkty z konopi cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na swoje właściwości. Z tego powodu pojawia się wiele sklepów stacjonarnych oraz internetowych oferujących swoje olejki CBD, susz konopny czy inne produkty konopne na bazie CBD. Podejmując decyzję o zakupie stajemy również przed wyborem producenta lub sklepu. Dla osób, które poszukują dopiero swojego konopnego źródła lub dla tych, co chcą spróbować czegoś nowego, przedstawiamy krótką historię o nas i o naszym sklepie!

Sklep konopny Praga Południe

Pierwszy powstał sklep konopny znajdujący się na Pradze Południe w Warszawie. Zaczynaliśmy w sklepie znajdującym się w Centrum Handlowym „Szembeka”. Po roku przenieśliśmy się kilka lokali obok, w dalszym ciagu na ul. Zamienieckiej 80, lecz w lokalu numer 24, który znajduje się na rogu ul. Gdeckiej obok kwiaciarni (to szybka wzmianka dla tych, co dopiero planują nas odwiedzić!).

Jako rodzinna firma, na początku podzieliliśmy się obowiązkami. Pani Marzena, czyli mama, żona i szefowa rozpoczęła opiekowaniem się pierwszym sklepem wraz z Michałem, czyli synem i bratem. Są to osoby, które każdego dnia pomagają przy wyborze odpowiedniego produktu. Aby nasze wsparcie było profesjonalne rozszerzaliśmy, rozszerzamy i rozszerzać będziemy naszą wiedzę. Przykładem tego jest dopisanie sklepu do Certyfikowanych Konsultacyjnych Punktów Konopnych przez fundację Santa Herba.

Po roku zdecydowaliśmy się na otwarcie drugiego sklepu i rozszerzenie oferty sklepu LUUZ Medic o nasze produkty. Przy produkcji braliśmy pod uwagę zapotrzebowanie i sugestie naszych wspaniałych Klientów, co doprowadziło do wprowadzenia linii olejków CBD, suszu konopnego oraz herbatek konopnych. Lista naszych produktów wciąż się powiększa i jeszcze nie zatrzymaliśmy naszej kopalni pomysłów!

Sklep konopny Ursynów

Drugi nasz sklep znajduje się na AL. KEN 52 lok. U8. To również Certyfikowany Konsultacyjny Punkt Konopny, którym opiekuje się zaprzyjaźniony i bardzo pomocny Dominik. Wspólnie odbywamy wszystkie szkolenia i rozwijamy sklepy LUUZ Medic. Oba sklepy mają wypełnione gabloty niezwykłymi produktami z konopi: olejki CBD, susz konopny, kosmetyki konopne, żywność konopna, produkty dla zwierząt i akcesoria!

Zaufanie i wsparcie naszych Klientów jest niezwykle ważne dla nas i naszego rozwoju. Dziękujemy Wam z całych serc za to, że jesteście z nami!

Sklep konopny Praga Południe
ul. Zamieniecka 80 lok. 24
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 15:00

Sklep konopny Ursynów
AL. KEN 52 loK. U8
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 11:00-19:00

Polecane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.