Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Fenix Mini Waporyzator

  329.00 

  Waporyzator Fenix Mini to jeden z najmniejszych przenośnych urządzeń na rynku, który zaskakuje swoich użytkowników ilością oraz jakością produkowanej pary! Fenix Mini ogrzewa zioła hybrydowo, ze zdecydowaną przewagą konwekcji, a to rzadkość w przypadku urządzeń w tym przedziale cenowym. Jego kolejnym atutem jest fakt, że doskonale chłodzi parę, dzięki czemu inhalacje są bardzo komfortowe. Temperaturę waporyzacji możemy swobodnie regulować z dokładnością do 1 stopnia Celsjusza, a waporyzator nagrzewa się błyskawiczne – zajmuje to mniej 30 sekund!

 • Jednostka chłodząca do waporyzatora Mighty

  89.00 

  Zapasowa jednostka chłodząca do waporyzatora Mighty. Oryginalny zamiennik zespołu chłodzącego urządzenia w zestawie zawiera także ustnik, uszczelki oraz sitko ze stali nierdzewnej.

  Ta część zamienna do wymiany jednostki chłodzącej po dłuższym okresie użytkowania pozwoli utrzymać urządzenie w czystości i świeżości, zachowując przy tym pełny aromat i przyjemny smak waporyzowanych ziół.

   

 • Waporyzator Crafty+

  1,049.00 

  Waporyzator Crafty+ jest odpowiedni zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z waporyzacją, jak i doświadczonych użytkowników, ponieważ jest bardzo prosty w użyciu. Zaprojektowany został tak, aby mieścił się do kieszeni. Za każdym razem wytwarza bardzo aromatyczną, chłodną parę, ponieważ  urządzenie wykorzystuje zarówno ogrzewanie konwekcyjne, jak i kondukcyjne. Ulepszona została przede wszystkim bateria, która w tym modelu działa dłużej, ładuje się o wiele szybciej, a czas nagrzewania urządzenia  został skrócony do zaledwie 60 sekund. Model Crafty+ daje nam możliwość ustawienia trzech wstępnych temperatur zamiast tylko dwóch, jak poprzednik.

 • Waporyzator Flowermate V 5.0s Pro – niebieski

  519.00 

  Waporyzator Flowermate V 5.0s Pro to jeden z najbardziej zaawansowanych waporyzatorów z klasycznej serii V5.0, jest on niezwykle wszechstronnym urządzeniem, ponieważ pozwala efektywnie i z łatwością waporyzować zarówno zioła, woski i olejki.

  Jako jedyny z tej serii jest wzbogacony o bardzo precyzyjną kontrolę poziomu temperatury i wyświetlacz, czyli funkcje, których brakowało we wcześniejszych wersjach.  Waporyzator Flowermate V 5.0s Pro dostarcza nam parę dobrej jakości i posiada szereg innych, ciekawych rozwiązań.  Jedną z zalet jest niezwykle pojemna bateria, która gwarantuje bardzo długą pracę na jednym ładowaniu. Co więcej urządzenie jest bardzo dyskretny, kształtem przypominający telefon komórkowy, więc idealnie leży w dłoni i jest łatwy do przechowywania w kieszeni lub torebce.

 • Promocja!

  Waporyzator VapCap M 2020 DynaVap

  279.00 

  Przedstawiamy najnowsze wydanie waporyzatora VapCap M 2020 firmy DynaVap. To niezawodny model wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej klasy medycznej. Bez baterii, bez elektroniki charakteryzuje się niezwykłą parą i oszczędnością wprowadzanego materiału roślinnego. Do ogrzania ziół potrzebujemy jedynie zewnętrznego źródła ciepła, czyli np. płomień zapalniczki żarowej.

  Produkt zawiera nowe, kartonowe opakowanie, które w 100% nadaje się do recyklingu!

   

 • X-MAX Starry 3.0 Waporyzator

  349.00 

  To urządzenie, które zapewnia nam bardzo czysty smak pary. Nawet przy waporyzacji na niższych temperaturach, otrzymujemy parę wolną od jakiegokolwiek posmaku. Waporyzator X-MAX Starry 3.0 nagrzewa się błyskawicznie, bo już w 30 sekund! Posiada także precyzyjną regulację temperatury, a urządzenie zasilane jest wymienną baterią 18650. To jeden z najczęściej wybieranych modeli na początek przygody z waporyzacją!