Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • waporyzator fenix mini

  Fenix Mini Waporyzator

  329.00 

  Waporyzator Fenix Mini to jeden z najmniejszych przenośnych urządzeń na rynku, który zaskakuje swoich użytkowników ilością oraz jakością produkowanej pary! Fenix Mini ogrzewa zioła hybrydowo, ze zdecydowaną przewagą konwekcji, a to rzadkość w przypadku urządzeń w tym przedziale cenowym. Jego kolejnym atutem jest fakt, że doskonale chłodzi parę, dzięki czemu inhalacje są bardzo komfortowe. Temperaturę waporyzacji możemy swobodnie regulować z dokładnością do 1 stopnia Celsjusza, a waporyzator nagrzewa się błyskawiczne – zajmuje to mniej 30 sekund!

 • VapCap M 2021 DynaVap waporyzatorVapCap M 2021 DynaVap waporyzator

  Waporyzator VapCap M 2021 DynaVap

  289.00 

  Przedstawiamy waporyzator VapCap M 2021 firmy DynaVap. To niezawodny model wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej klasy medycznej. Bez baterii, bez elektroniki charakteryzuje się niezwykłą parą i oszczędnością wprowadzanego materiału roślinnego. Do ogrzania ziół potrzebujemy jedynie zewnętrznego źródła ciepła, czyli np. płomień zapalniczki żarowej.

 • Waporyzator X-Max Starry 4.0 do suszu z wymienną bateriąWaporyzator X-Max Starry 4.0 do suszu z wymienną baterią

  Waporyzator X-Max Starry 4.0 do suszu z wymienną baterią

  399.00 

  Przenośny waporyzator X-Max Starry 4.0 to następca popularnego modelu Starry 3.0. Jest niewielki, dzięki temu mieści się w dłoni czy kieszeni. Dodatkowo zaopatrzony jest w ceramiczną komorę grzewczą i wyświetlacz OLED.
  Urządzenie posiada pełną kontrolę temperatury w przedziale: 100 -240℃. Dodatkowym atutem jest jego wymienna bateria oraz szybki czas nagrzewania.