Sklep konopny Luuz.pl » Najnowsze wpisy » Aktualności » WeedFest Warsaw Festiwal 2020

WeedFest Warsaw Festiwal 2020

WeedFest Warsaw Festiwal 2020

W dniach 12-13 września w samym centrum Warszawy odbyła się pierwsza edycja największego Festiwalu konopi w Polsce! Była to dla nas okazja do spotkania wystawców z branży konopnej z Polski i Europy, a także do zapoznania się z bardzo szerokim wachlarzem produktów i usług związanych z konopią siewną. Mogliśmy także wysłuchać wykładów na temat zastosowania konopi w przemyśle, w budownictwie, w branży spożywczy czy w kosmetyce. Prelekcje dotyczyły również rodzajów i właściwości żywności konopnej oraz jej wpływu na nasz organizm i prowadzone były przez polskich ekspertów. Wśród wystawców zaprezentowały się firmy między innymi z olejkami CBD, suszem konopnym, kosmetykami konopnymi, produktami dla zwierząt. Udało nam się wygrać kilka gadżetów na zorganizowanym konkursie, a wisienką na torcie był masaż konopnym olejkiem!

Cały konopny weekend był dla nas bardzo rozwojowy i dostarczył mnóstwo pozytywnej energii do dalszego rozwoju! Niektórzy wystawcy zrobili na nas takie wrażenie, że najprawdopodobniej ich produkty pojawią się w naszym sklepie… ale to jeszcze tajemnica. 🙂

Chcielibyśmy, aby takich konopnych wydarzeń było w Polsce coraz więcej, by szerzyć wiedzę na temat szerokiego zastosowania tej wspaniałej rośliny i produktów na jej bazie. Był to nowy punkt na festiwalowej mapie, ale wierzymy, że na stałe zagości w kalendarzu każdego fana konopi!

Polecane dla Ciebie