Włosy

Kosmetyki na bazie CBD zawierają mnóstwo witamin, a przede wszystkim kwasy Omega-3 i Omega-6, dzięki temu działają ochronnie i regenerująco na włosy suche, pozbawione blasku i zniszczone. Są delikatne dla skóry głowy, nie powodują podrażnień.

Liczba wyświetlanych wyników: 2

  Konopna odżywka do włosów CBWeed z olejkiem konopnym i wyciągiem z aloesu. Hair Conditioner Sandalwood & Argan (200 ml)

  35.00 

  ODŻYWKA KONOPNA DO WŁOSÓW

  CBWeed to włoska firma zajmująca się produkcją artykułów z konopi pochodzących z własnych ekologicznych plantacji. Ich wysoką jakość potwierdza certyfikat ekologiczny nadany przez Rolnictwo UE.
  Konopna odżywka do włosów z dodatkiem wyciągu aloesu, olejku z drzewa sandałowego i arganowego jest doskonałym uzupełnieniem konopnego szamponu. Wyróżnia się niesamowitą delikatnością, odżywia włosy i ułatwia ich rozczesywanie.
  Pojemność: 200ml
  THC poniżej ustawowych limitów (<0,2%)

  Szampon konopny CBWeed -Mango & Mandarynka. Shampoo Mango and Mandarine (200 ml)

  35.00 

  SZAMPON KONOPNY CBWEED  (MANGO I MANDARYNKA) 

  CBWeed to włoska firma zajmująca się produkcją artykułów z konopi pochodzących z własnych ekologicznych plantacji. Ich wysoką jakośc potwierdza certyfikat ekologiczny nadany przez Rolnictwo UE
  Konopny szampon do włosów firmy CBWeed  przeznaczony jest dla osób z delikatną, wrażliwą, skłonną do podrażnień skórą głowy. W swoim składzie zawiera ekstrakt oleju konopi (CBD), aloes, mango i mandarynkę. Pomaga przywrócić kondycję skóry głowy i nadaje włosom naturalny blask.

   

  Butelka: 200ml
  THC poniżej ustawowych limitów (<0,2%)