Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Susz z kwiatostanów konopi ~3% kannabinoidów Kombinat Konopny (50g)

  34.00 

  ZAWARTOŚĆ THC: < 0.2%
  ZAWARTOŚĆ CBD: < 4%
  POJEMNOŚĆ: 50g
  POCHODZENIE: Polsk

  Przedstawiamy specjalnie wyselekcjonowane, zbierane oraz przetwarzane kwiatostany konopi włóknistych z polskich upraw. Zostały naturalnie suszone w niskiej temperaturze, co pozwoliło zachować wyjątkowe, prozdrowotne właściwości oraz aromat konopi.

  Susz konopny zawiera naturalnie występujące kannabinoidy, terpeny oraz flawonoidy.

  Susz konopny CBD nie zawiera nasion, ani łodyg.

  Skład: kwiatostan konopi (susz konopny) 100%.

  <0,10% THC

 • Trichomy – pyłek konopny ~6% kannabinoidów Kombinat Konopny

  34.00 

  Przedstawiamy unikatowy,  złotozielony pyłek konopny, który składa się głównie z trichomów konopnych. Trichomy to mikroskopijnej wielkości włoski wydzielnicze (gruczołów żywicznych).

  Trichomy konopi są źródłem cennych związków leczniczych, zapewniają także użytkownikom spokój i relaks.

  Otrzymywane są, dzięki przesiewaniu kwiatostanów konopi włóknistych wykorzystując do tego specjalistyczną aparaturę do odzyskiwania delikatnej frakcji poniżej 150 mikronów.

  Zawartość CBD/CBDA  ~6%

 • Zioła na dobry nastrój (100 sztuk) Kombinat Konopny

  34.00 

  Zioła na dobry nastrój to suplement diety, który powstał ze starannie dobranej kompozycji ziół. Produkt świetnie wpływa na uspokojenie, pomaga utrzymać pozytywny nastrój i równowagę emocjonalną.

  Kapsułki zawdzięczają swoje niezwykłe właściwości, dzięki synergii trzech ziół – melisy lekarskiej, kozłka lekarskiego oraz konopi siewnych. Zachowanie najwyższych standardów jakościowych i etycznych, pozwala na zamknięcie w roślinnej kapsułce wszystkiego co najlepsze.