Targi Cannafest

Kilka dni temu załoga Luuz Medic miała przyjemność odwiedzić największe targi konopne w Europie – Cannafest 2019 w czeskiej Pradze. Cannafest zebrał w tym roku ogromną ilość wystawców i jeszcze większą liczbę zwiedzających, którzy doceniają właściwości konopi i są świadomi ich zalet. To był najlepszy czas na spotkanie się z setkami producentów i dystrybutorów z całego świata.

Na targach można było spotkać wszystkie możliwości wykorzystywania konopi, jak i pełny proces towarzyszący uprawie od małego nasiona po ogromne 4-metrowe rośliny z przepięknymi urodzajnymi szczytami. Ponadto mnóstwo ofert wszelkich dostępnych odmian suszu konopnego z całego świata, setki tysięcy olejków CBD w różnych stężeniach, miliony akcesoriów potrzebnych do korzystania z tej wspaniałej rośliny, jak i profesjonalne maszyny do produkcji olejku CBD.

Liczne rozmowy, które przeprowadziliśmy na Cannafest pozwoliły na poszerzenie swojej wiedzy na temat nowości i najlepszych produktów na rynku. Może już wkrótce pojawią się na naszych półkach sklepowych, o ile oczywiście spełnią nasze oczekiwania względem ich jakości i skuteczności.

Pamiętajcie, że wszystko to robimy dla Was, bo zależy nam na propagowaniu doskonałych właściwości konopi siewnych. Zapraszamy na krótką fotorelację z tego wydarzenia.

Wpisz swój e-mail i zyskaj

5% Rabatu

Bądź na bieżąco z naszą ofertą.